Logo BKDHOME

Mobile menu

Marki BKDHOME

Drewniana podłoga marki Nuvolariparquet

Firma Nuvolariparquet to renomowany producent luksusowych desek podłogowych, niezwykle wytrzymałych i nowoczesnych. Ze względu na nietypowo duże rozmiary desek oraz unikalną technologię ich produkcji i montażu, możliwe jest uzyskanie jednolitej gładkiej powierzchni podłogi, bez widocznych zbędnych łączeń.

podłogi drewniane

Schody nowoczesne marki Zebranodesgin

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, ceniących nietuzinkowe rozwiązania architektoniczne, marka Zebranodesign stworzyła wyjątkowy produkt – modernistyczne schody, oparte na technologii monolitycznej. Ich nietypowa konstrukcja to swoiste połączenie komfortu i funkcjonalności z pięknem nowoczesnego designu.

schody

Meble marki Vontobell

Marka 1771 - eleganckie i niepowtarzalne meble dla twojego domu. Korzystając z materiałów najwyższej jakości, wykorzystując gatunki drewna z całego świata tworzymy niebanalne meble, które dzięki swojemu wyglądzie, a także technologi monolitycznej użytej w procesie produkcji sprawią, że Twoje wnętrze nabierze prawdziwej klasy.

meble kuchenne

Drzwi bezramowe marki Lanvini

Jako pionier w produkcji drzwi bezzawiasowych, marka Lanvini oferuje Państwu, oryginalny produkt najwyższej jakości, wykonany według autorskiej technologii. Drzwi pozbawione zawiasów i ościeżnic, tworzą z powierzchnią ściany jednolitą, spójną płaszczyznę, co daje niezwykle interesujący efekt stylistyczny dla naszego wnętrza.

drzwi bezramowe

Deski tarasowe Pettersenteknikk

To co cechuje deski tarasowe marki Pettersenteknikk, to niebywała odporność na działanie czynników atmosferycznych i biologicznych, a także uszkodzeń mechanicznych, wynikająca z wysokiej jakości zastosowanych materiałów i oryginalnej technologii produkcji. Dostępny asortyment obejmuje deski z drewna rodzimego i egzotycznego.

tarasy drewniane

Balustrada szklana marki Zebranodesgin

Specjalnością marki Glaswerk są konstrukcje jednopłaszczyznowe ze szkła laminowanego i hartowanego. Dzięki innowacyjnej technologii montażu, w której widoczność elementów mocujących zostaje ograniczona do minimum, całość konstrukcji sprawia wrażenie subtelnej lekkości. Takie rozwiązanie jest idealne do nowoczesnych wnętrz.

balustrady szklane