Logo BKDHOME

Mobile menu

NOWOCZESNE DRZWI BEZRAMOWE LANVINI

 

Marka Lanvini jest wyróżniającym się na rynku drzwi wewnętrznych, producentem wykonywanych w unikalnej technologii bez zawiasowej, luksusowych drzwi bez ościeżnic. Nasza oferta przeznaczona jest głównie dla klientów o wysublimowanym guście, poszukujących kreatywnych i intrygujących rozwiązań w aranżacji wnętrz.

 

Drzwi bezramowe - ukryte
Nowoczesne drzwi bezramowe - LANVINI

 

Dzięki innowacyjnemu systemowi mocowań ukrytych w suficie i podłodze, widoczny jest jedynie styk płaszczyzny skrzydła drzwiowego z powierzchnią ściany – nie widzimy ościeżnic i zawiasów.

 

Drzwi zlicowane są z powierzchnią ściany, dając wrażenie integralnej jej części.  Dodatkowo jeśli pokryjemy drzwi barwą i strukturą identyczną z powierzchnią sąsiadującej z nimi ściany (np. tą samą tapetą lub farbą) staną się one niemal niewidoczne – wtapiają się optycznie w jej powierzchnie. Całość tworzy jednolitą płaską powierzchnie – estetyczną i minimalistyczną formę. Uzyskujemy w ten sposób harmonijne, pełne dopasowanie do charakteru wnętrza.

Zastosowanie drzwi bezramowych to bardzo nietuzinkowe i nowoczesne rozwiązanie, dające wiele możliwości dla aranżacji wnętrza. Jest idealne dla pomieszczeń projektowanych w stylistyce minimalizmu. Poza funkcją ściśle użytkową drzwi mogą dodatkowo pełnić funkcje dekoracyjną – jako ciekawy i niepowtarzalny element wnętrza.

 

OFERTA NOWOCZESNYCH DRZWI WEWNĘTRZNYCH

 

Nasze produkty wykonujemy z niezwykłą precyzją z najwyższej klasy materiałów, przy wykorzystaniu unikalnej innowacyjnej technologii produkcji.

Charakteryzują się przy tym elegancją i wysoką jakością wykonania, zgodną z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Zapewniamy, że mimo, wrażenia lekkości naszych drzwi bez przylgowych, ich solidna konstrukcja zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu w czasie wieloletniego użytkowania.

 

Wymiary bezramowych skrzydeł drzwiowych

 

Wymiary oferowanych przez nas drzwi osiągać mogą do 1300 mm szerokości i nawet do 3500 mm wysokości. Ich wysokość może być równa wysokości pomieszczenia, w którym są montowane. Grubość natomiast może wynosić od 40 do 60 mm, dzięki czemu zapewniają znacznie większą od standardowych skrzydeł drzwiowych, izolacje akustyczną i termiczną. Tak nietypowe wymiary skrzydeł drzwiowych możemy osiągnąć dzięki technologicznej innowacji zastosowanej konstrukcji.

 

WARIANTY WYKOŃCZENIA DRZWI Z UKRYTĄ OŚCIEŻNICĄ (BEZPRZYLGOWYCH)

 

Marka Lanvini dysponuje wyjątkową kolekcją ekskluzywnych wewnętrznych drzwi bez ościeżnic, dostępnych w różnorodnych wariantach wykończenia ich powierzchni. Mogą to być skrzydła drzwiowe wykonane z drewna egzotycznego lub gatunków europejskich oraz lakierowane farbami akrylowymi w kolorystyce zgodnej z paletą RAL, w wersji z połyskiem i matowej.

 

Oferujemy również wariant o powierzchni dostosowanej do malowania farbami ściennymi lub wykończenia tapetą.  Możemy wówczas uzyskać powierzchnie o identycznej strukturze i kolorystyce jak ściana, w której drzwi zostaną osadzone – co sprawi, że staną się niemal niewidoczne. Efekt ukrytych drzwi możliwy dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji szkrzydła drzwiowego pozwalającego na ukrycie elementów ościeżnicy poprzez jej pokrycie (licowanie) z powierzchnią ściany daję klientowi pewność podniesienia walorów estetycznych pomieszczenia. Takie rozwiązanie daje niezwykłe możliwości aranżacyjne dla Twojego wnętrza.

 

Dla wymagających klientów dokonujemy wykończenia struktury drzwi różnorodnymi materiałami, mogą to być np. kryształy SwarovskiegoDrzwi ukryte nadają się zarówno do montażu w ścianach murowanych jak i gipsowo-kartonowych.

 

Zalety wewnętrznych drzwi bez ościeżnicy

  • realizacja indywidualnych projektów;
  • komfort i funkcjonalność;
  • izolacja akustyczna i termiczna;
  • bogate wzornictwo i kolorystyka;
  • możliwość 'ukrycia drzwi' w konstrukcji ściany;
  • solidna konstrukcja gwarantująca użytkownikom bezpieczeństwo;
  • nowoczesny design.

 

NOWOCZESNE DRZWI WEWNĘTRZNE - CO NAS WYRÓŻNIA?

Drzwi bezramowe - ukryte
Nowoczesne drzwi wewnętrzne z ukrytą ościeżnicą - LANVINI

 

Dzięki połączeniu technologicznej innowacji, funkcjonalności i nowoczesnego designu, marka Lanvini zdecydowanie wyróżnia się pośród rodzimych producentów oferujących drzwi wewnętrznych. Tworzymy nową jakość w designie wnętrz, kreując funkcjonalną, a jednocześnie urzekającą przestrzeń.

 

Na indywidualne zamówienie klientów wykonujemy nawet najbardziej nietypowe, ekskluzywne projekty drzwi z ukrytą ościeżnicą – niezależnie od poziomu skomplikowania projektu. Umożliwia nam to między innymi szeroka paleta dostępnych barw oraz powierzchni strukturalnych.

 

Dodatkowo w ramach pełnionej przez nas kompleksowej usługi oferujemy naszym klientom dokonanie dokładnych pomiarów, wykonanie projektu nowoczesnych drzwi zgodnie z wizją klienta, produkcję zamówionego produktu, a także jego profesjonalny montaż. Umożliwia nam to całkowitą kontrolę nad realizowaną usługą i  sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dbamy o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Satysfakcja klientów jest dla nas kluczową kwestią.