Logo BKDHOME

Mobile menu

O firmie

Firma BKDHOME jest właścicielem sześciu marek Zebranodesign, Nuvolariparquet, Glaswerk, Lanvini, 1771 oraz Pettersenteknikk. Zebranodesign specjalizuje się w produkcji schodów o niepowtarzalnym wyglądzie, Nuvolariparquet jest producentem luksusowych desek podłogowych. Glaswerk zajmuje się specjalistycznymi konstrukcjami całoszklanymi (balustrady szklane), Lanvini wykonuje nowoczesne drzwi bezramowePettersenteknikk to prodoucent tarasów drewnianych, natomiast 1771 zajmuje się produkcją mebli kuchennych

 

Każda z wyżej wymienionych firm ma do zaproponowania unikalny design w dziedzinie schodów, podłóg, balustrad, desek tarasowych, mebli oraz drzwi. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi. Dlatego też nasza propozycja adresowana jest do ludzi o wysublimowanym i niebanalnym guście, którym świadczymy wszechstronne oraz całościowe usługi, poczynając od projektu, poprzez montaż, a kończąc na serwisie wnętrza domu.

 

Dlaczego kompleksowość usług jest tak ważna? Ponieważ dzięki temu mają Państwo przed sobą wygodny oraz przejrzysty obraz oferty, oszczędzając przy tym na swoim czasie oraz na kosztach inwestycji.

 

Średnio w ciągu roku wykonujemy 50-70 realizacji pomysłów naszych klientów i architektów. Takie natężenie pracy jest idealnym sposobem na to, aby mieć czas, siłę oraz energię do tego, aby sprostać Państwa oczekiwaniom – dzięki temu możemy zapewnić Państwu najwyższej jakości usługi.

 

Cały zespół oprócz pracy dla Państwa, bardzo dużą uwagę skupia na poszerzaniu swoich horyzontów architektonicznych - robimy to po to, aby zgłębiać swoją wiedzę, która pozwala nam na wyznaczaniu oraz tworzeniu nowych kierunków w sztuce kształtowania wnętrz - wszystko po to, aby nasze realizacje były wyjątkowe i niepowtarzalne.

 

Nadawanie końcowego kształtu wnętrz Państwa domów odbywa się także w oparciu o zasadę funkcjonalności pomieszczenia. Każdy dom ma swoją duszę, w związku z tym, proponujemy także tzw. koncepcyjne rozwiązania dla osób, które poprzez swój dom lubią wyrażać siebie, swoje uczucia oraz emocje. W trosce o jak najwyższą Państwa satysfakcję zapewniamy ciągły rozwój zaplecza technologicznego. Korzystamy z innowacyjnych technologii oraz najlepszych dostawców. Dzięki czemu dostarczamy Państwu najwyższej jakości produkty.

 

Swoje usługi wykonujemy na terenie całej Polski oraz krajach Europy Zachodniej. Zawdzięczamy to długoletniej współpracy z najlepszymi architektami i projektantami wnętrz.