Logo BKDHOME

Mobile menu

Nowoczesne meble kuchenne 1771

Marka 1771 działająca w grupie BKDHOME zapewni Państwu obłogowane i lakierowane, niepowtarzalne i nowoczesne meble do kuchni, wykonane z najwyższej jakości surowców w technologii monolitycznej.

meble-kuchenne
Wyspa kuchenna - 1771

 

 

W trosce o niepowtarzalność produkowanych mebli, dla naszych klientów w swym asortymencie proponujemy meble wykonane w technologii monolitycznej oraz szeroką gamę gatunkową drewna europejskiego i egzotycznego jak również szeroką gamę lakierów z palety RAL i NCS. Produkujemy i wykonujemy kompozycję wnętrz, spełniające kluczowe standardy na rynku. Stawiamy na funkcjonalność, elegancję i przede wszystkim wytrzymałość. Dążymy do tego, aby nasze meble cechowała niepowtarzalność i wprowadzały Państwa w poczucie luksusu.

 

Projektując nowoczesne wyposażenie meblowe, niezwykle cenne okazują się dla nas indywidualne pragnienia klienta. Na tej podstawie określamy właściwy dobór drewna, zwracając uwagę na jego parametry wizualne związane z naturalnym rysunkiem usłojenia i barwą oraz twardością, technologią polerowania oraz lakierowania. Opracowując przemyślany design, mamy na uwadze także rodzaj zabudowy oraz eksploatowanego pomieszczenia. Meble wykonane w technologii monolitycznej sukcesywnie wzbogacają nasze projekty, nadając im spójności i wyjątkowości.

 

 

JAKICH MATERIAŁÓW UŻYWAMY?

Drewno, elementy lakierowane, kamień naturalny, konglomeraty, stal nierdzewna, stal i aluminium lakierowane, mosiądz polerowany, szkło.

 

 

SPOSÓB PRODUKCJI PŁYT MEBLOWYCH DREWNIANYCH

Do produkcji mebli drewnianych stosujemy płyty meblowe własnej produkcji. Rdzeń płyty wykonany jest z MDF lub sklejki o grubości 10 – 40 mm. Warstwa zewnętrzna wykonana jest z obłogi drewnianej o grubości 1,5 – 9 mm. Do produkcji naszych ekskluzywnych mebli kuchennych nie używamy fornirów. Meble drewniane mogą być wykończone w głębokim maci olejowoskami OSMO lub lakierowane na wysoki połysk.

 

 

EKSKLUZYWNE GATUNKI DREWNA DO NOWOCZESNEJ KUCHNI

Chcąc stworzyć luksusową, elegancką zabudowę meblową, warto zadbać o odpowiedni dobór materiałów, a przede wszystkim gatunek drewna. Poniżej w zakładce prezentujemy Państwu gatunki drewna.

 

 


Gatunki drewna do produkcji mebli

 

 

meble-do-kuchni
Mebel kuchenny - 1771

EKSKLUZYWNE MEBLE W TECHNOLOGI MONOLITYCZNEJ

Co przemawia za tym, aby wyrazić swą nowoczesność poprzez meble drewniane monolityczne ? Przede wszystkim technologia monolityczna pozwala na wykonanie całych powierzchni i elementów wielkogabarytowych, co pozwala na uzyskanie niepowtarzalnego efektu wizualnego. Drewno jest dobrze przystosowane do obróbki i montażu co pozwala na wykonanie praktycznie każdego kształtu. To niezwykle trwały i wytrzymały surowiec. Nader wszystko, poprzez aktualny trend i różnorodność gatunkową, fakturową i kolorystyczną spełnia również kryteria wizualne dla wymagających klientów.

 

 

 

NA CO ZWRACAMY UWAGĘ PRZY PROJEKTOWANIU?

W oparciu o doświadczenie i Państwa oczekiwania, styliści 1771 na przestrzeni lat wypracowali modele tworzenia ekskluzywnych i nowoczesnych mebli oraz zabudów meblowych ścian kuchni.

 

 

Warto zauważyć, że przy drewnianych meblach i zabudowach meblowych priorytetami okazuje się być aranżacja architektoniczna zgodna z pozostałymi pomieszczeniami, oryginalne efekty wizualne oraz wytrzymałość, funkcjonalność, ergonomiczność, odporność na uderzenia, wilgoć i ścieranie, dokładność wykonania, głęboki połysk lub mat.

 

 

Do produkcji mebli używamy akcesorii i elementów wyposażenia czołowych światowych producentów:

HETTICH, BLUM, BORTOLUZZI, SIEMENS, KUPPERSBUSCH, MIELE, BOSCH, AEG, BLANCO, VILLEROY&BOCH, FABER

 

 

 

EKSKLUZYWNE MEBLE DO TWOJEJ KUCHNI

Zespół 1771 gwarantuje pełne zaangażowanie, profesjonalizm, staranność wykonania oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny po montażu mebli. To dla nas bardzo ważne, aby klienci mieli do nas zaufanie i, abyśmy wspólnie projektowali wnętrza Państwa domów. W imię zasady 'Każdy dom ma swoją duszę.'  

Wybierając nowoczesne meble kuchenne 1771 wybierasz najwyższą jakość i niepowtarzalny design - wybierasz luksus.