Logo BKDHOME

Mobile menu

Schody wspornikowe (ażurowe, półkowe)

Schody wspornikowe nazywane również schodami ażurowymi lub półkowymi - to stopnie zamocowane w ścianie bez żadnych dodatkowych podpór. Dzięki technologii wspornikowej możemy uzyskać niepowtarzalny, minimalistyczny wygląd dający wrażenie zawieszenia w powietrzu.

 

Schody wspornikowe wykonane z Jesiona Schody wspornikowe cechują się lekkością oraz finezyjnością. Stanowią idealny element dekoracyjny domu, który oprócz swego funkcjonalnego zastosowania podkreśla swoją klasę oraz nowoczesność.

 

Idealnym dopełnieniem schodów wspornikowych jest balustrada całoszklana. Najczęstszym rozwiązaniem jest tafla szkła zatopiona w stopniach. Jest to najczęstsza forma połączenia szkła z drewnem. Elementem konstrukcyjnym schodów wspornikowych jest konstrukcja stalowa.

 

Obliczeniowy ciężar jaki może przenosić jeden stopień to 300kg. Schody wspornikowe produkowane przez Zebranodesgin standardowo mają grubość 80 mm. Zebranodesign jako jeden z nielicznych producentów w Europie wykonuje schowy wspornikowe o grubości 70, 60 oraz 50 mm.

 

 

Schody wspornikowe marki Zebranodesign najlepiej prezentują się w nowoczesnych, modernistycznych bryłach. Geometria schodów wspornikowych pozwala na uzyskanie minimalistycznej formy Twojego wnętrza.

 

 

Schody wspornikowe z różnych gatunków drewna

 

zobacz wszystkie realizacje w galerii schodów wspornikowych