Logo BKDHOME

Mobile menu

Schody nowoczesne

Idealnie wpisują się w nurt architektoniczny opartych na stylu minimalistyczny, industrialnym, nowoczesnym. Charakterstyczna forma sprawia, że najczęściej są wybierane przez osoby preferujące nowoczesny design. Stanowią idealne połączenie z balustradami szklanymi oraz drewnianymi podłogami.

 

Schody dywanowe Buk BarwionySchody wykonywane przez Zebranodesign wyróżniają się w swej formie oraz konstrukcji, rzadko stosowanej u konkurencji.  Schody mogą być wykonane z 60 gatunków drewna, głównie z europejskiego oraz drewna egzotycznego, cieszącego się w Polsce coraz większą popularnością.

 

Dla schodów Zebranodesign charakterystyczną jest również technologia nakładania olejowosków, wizualnie dająca wrażenie naturalności surowego drewna zachowując przy tym niezwykłą aksamitną strukturę.  Schody Zebranodesign wykonane są na indywidualne zamówienie, w zależności od potrzeb klienta mogą mieć  grubość od 50 do 150 mm.

 

Zdjęcie realizacji po lewej stronie to przykład schodów dywanowych wykonanych z materiału Buk Barwiony.

Schody wspornikowe Orzech Amerykański

 

 

Schody nowoczesne wykonywane przez Zebranodesign korzystają z innowacyjnej metody produkcji. W przypadku schodów wspornikowych są to stopnie mocowane bezpośrednio w ścianie bez żadnych dodatkowych widocznych elementów wspornych, schody wspornikowe dają efekt zawieszenia w powietrzu, który świetnie sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych.

 

W przypadku schodów dywanowych konstrukcją nośna są stopnie oraz podstopnie całodrewniane klejone trójwarstwowo lub z rdzeniem stalowym w środku w zależności od obliczeń statycznych.

 

Wysokiej jakości kleje oraz specjalny proces łączenia pozwala nam na uzyskanie schodów monolitycznych – dających wrażenie wycięcia z jednego kawałka drewna.

 

Marka specjalizuje się także w montażu i produkcji schodów wspornikowych. Po prawej stronie jeden przykład połączenia wsporników wraz ze schodową balustadą szklaną.

 

 

Wszystkie wykonania schodów znajdziecie w kategorii Realizacje.