Logo BKDHOME

Mobile menu

Schody dywanowe Zebranodesign

Schody dywanowe są specyficznym oraz bardzo charakterystycznym pod względem technologicznym pomysłem na schody w Twoim domu, których konstrukcja cechuje się brakiem jakichkolwiek policzków, na których mogą opierać się stopnie.

 

Konstrukcja schodów dywanowych marki

W schodach Zebranodesign wykonanych w technologii dywanowej, pozbawionych policzków, elementami nośnymi odpowiedzialnymi za utrzymanie stabliności schodów są masywne stopnie oraz podstopnice, ściana do której montowane są elementy metalowe oraz opcjonalnie balustrada montowana po obu stronach schodów. Grubość stopni Zebranodesign jest względnie mała dlatego zachowują charakter lekkości i finezyjności. Technologia łączenia elementów konstrukcyjnych jest autorskim pomysłem Zebranodesign niespotykanym u innych producentów.

 

Przeglądając katalog i zdjęcia projektów zapewne Państwo zauważyli nowoczesny design bez widocznych połączeń, jedynie same stopnie i podstopnie. Dzięki temu prezentują się tak wyjątkowo, tworząc jakby położony na schodach dywan - stąd nazwa.

 

Drewno do produkcji schodów dywanowych

Jest to materiał drewniany reprezentujący tzw. twarde gatunki drewna tylko pierwszej jakości. Jest to drewno pochodzenia europejskiego oraz z krajów egzotycznych w Afryce, Ameryce Północnej i Południowej, Azji, Australii i Oceanii cechujące niespotykaną, unikalną barwę.

 

Zalety schodów Zebranodesign:

 

Schody dywanowe Jesion barwiony

  • Niepowtarzalny charakter
  • Atrakcyjny element wnętrza
  • Wysokie standardy estetyczne wykonania
  • Schody z najtrwalszych gatunków drewna

Schody dywanowe marki Zebranodesign cechują się perfekcyjnym wykonaniem dzieki zastosowaniu materiałów najlepszych producentów. Statyka pozwala na uzyskanie schodów o grubości od 50-150mm.

 

Urzeczywistnienie projektu schodów dywanowych jest sporym wyzwaniem dla wykonawców - idealnym, dla naszego zespołu znakomitych specjalistów z dziedziy produkcji i montażu schodów.

 

Schody marki Zebranodesign najlepiej prezentują się w nowoczesnych, modernistycznych bryłach. Geometria schodów dywanowych pozwala na uzyskanie minimalistycznej formy Twojego wnętrza.