Logo BKDHOME

Mobile menu

Schody dywanowe

Schody dywanowe są specyficznym oraz bardzo charakterystycznym pod względem technologicznym pomysłem na schody w Twoim domu, których konstrukcja cechuje się brakiem jakichkolwiek policzków, na których mogą opierać się stopnie.

 

Przeglądając katalog i zdjęcia projektów zapewne Państwo zauważyli nowoczesny design bez widocznych połączeń, jedynie same stopnie i podstopnie. Dzięki temu prezentują się tak wyjątkowo, tworząc jakby położony na schodach dywan - stąd nazwa.

 

Schody dywanowe marki Zebranodesign cechują się perfekcyjnym wykonaniem dzieki zastosowaniu materiałów najlepszych producentów. Statyka pozwala na uzyskanie schodów o grubości od 50-150mm.

 

Urzeczywistnienie projektu schodów dywanowych jest sporym wyzwaniem dla wykonawców - idealnym, dla naszego zespołu znakomitych specjalistów z dziedziy produkcji i montażu schodów.

 

Schody marki Zebranodesign najlepiej prezentują się w nowoczesnych, modernistycznych bryłach. Geometria schodów dywanowych pozwala na uzyskanie minimalistycznej formy Twojego wnętrza.