Schody drewniane

Schody drewniane produkowane przez Zebranodesign są częścią domu, który idealnie pasuje do  designu stosowanego w architekturze nowoczesnej. Charakteryzują się one zarówno formą jak i konstrukcją – rzadko spotykaną wśród innych producentów.

 

Schody Zebranodesign wykonywane są z 60 gatunków drewna, głównie gatunków europejskich, jednak coraz większa popularność zdobywają również gatunki egzotyczne. Podczas procesu produkcji szczególnie ważny jest proces nakładania olejowosków firmy OSMO. Schody wykonywane przez Zebranodesign są pokrywane w charakterystyczny i niepowtarzalny sposób, co zapewnia im trwałość, jakość oraz aksamitny wygląd.
Szczególne dużym zainteresowaniem cieszą się schody wspornikowe oraz schody dywanowe charakteryzujące się nowoczesną formą, innowacyjnym sposobem produkcji połączonym z najwyższą jakością.  

 

Schody wspornikowe sprawiają wrażenie zawieszonych w powietrzu, ponieważ stopnie są zamocowane w ścianie, bez żadnych dodatkowych podpór. Technologia wspornikowa pozwala na uzyskanie niepodważalnego, geometrycznego wyglądu. Schody te cechują się lekkością, finezją stając się idealnym uzupełnieniem wnętrza Państwa domu.

 

Schody dywanowe całodrewniane produkowane są natomiast  w taki sposób, że drewniane stopnie oraz podstopnie wraz z ukrytą konstrukcją stalową stanowią konstrukcję nośną schodów. Schody wykonywane w tej technologii pozwalają na uzyskania efektu monolitycznej bryły, która wygląda niczym wycięta z jednego kawałka drewna. Aby uzyskać taki efekt należy połączyć odpowiednią technologię sklejania drewna z wysokiej jakości klejami oraz z procesem łączenia stopnia z podstopnie za pomocą ukrytych, stalowych elementów konstrukcyjnych.

Mapa serwisu BKDHome.pl Realizacja: icube.pl